Skočit na obsah

Polda - archív novinek

Archív starších novinek

16. 12. 2006

pour féliciter 2007

Všem našim čtenářům, fanouškům Poldy i ostatním přejeme spokojené prožití Vánočních svátků se svými nejbližšími, hodně dárků pod stromkem a hlavně skvělou náladu. Také úsměvné vkročení do Nového roku, jelikož "Jak na Nový rok, tak po celý rok." a mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě.

Pokud chcete někomu zaslat tento obrázek spolu s vašim přáním, můžete využít tento formulář. Služba platila do 1.1.2007.


20.11.2006 + aktualizace 28.11.2006

Ukázka italského dabingu a menu

Pokud si chcete udělat obrázek o italském dabingu Poldy 5, který vyjde před Vánoci v Itálii pod názvem "Polda - agente 610", máte možnost. Zde je krátká ukázka prvního rozhovoru hned po přesunu na vesmírnou základnu: ukázka italského dabingu [mp3, 220kB] a tady si můžete pro porovnání stáhnout tentýž rozhovor z české verze Poldy 5 [mp3, 210kB].

Také si můžete prohlédnout obrázek z italského menu a pro porovnání také z českého:

Polda 5 it menu screenshot Polda 5 cz menu screenshot

Další zajímavosti s tématikou Poldy si můžete prohlédnout v sekci Zajímavosti.


Aktualizace 28.11.2006: Zde si můžete prohlédnout produktovou stránku italské verze Poldy 5. Také tam naleznete obrázek balení této verze:

Polda 5 IT obal

16.11.2006

Polda v Itálii + novinky na webu

Polda 5 obalPo Rusku míří Polda 5 do Itálie. Do prodeje se dostane ještě před Vánoci pod názvem Polda - agente 610. Distributorem se stala firma ludonic.

Nově si také na tomto webu můžete prohlédnout starší fotografie ze křtu Poldy 4, který se konal v roce 2002. Také proběhla aktualizace sekcí Polda 5 sexy prší recenze, Polda 5 recenze a Polda 4 recenze. U poslední jmenované položky najdete také nově přidané recenze polské verze Poldy 4.


7.9.2006 + aktualizace 11.9.2006

Polda 5 sexy prší je zde!

Polda 5 sexy pršíKaretní hra pro mobilní telefony "Polda 5 sexy prší" je zde. Objednávat můžete na internetových stránkách Logofun.cz, kde v dolní části stránky naleznete také výčet podporovaných mobilních telefonů.

Polda 5 sexy pršíHráč v roli policisty Pankráce dostane vyhazov a musí opustit řady policejního sboru. Velice ho to raní a začne osnovat plán, jak se pomstít a vrátit se zpět k policii. Polda se pod různými záminkami vloudí do přízně manželek svých nadřízených a bude se snažit pořídit materiály pro vydírání manželů.

Projděte příběhem plným intrik a erotiky, pronikněte až na ta nejvyšší místa a zkuste se stát znovu členem policie. Hra Vám nabízí tři dívky, které můžete obehrát a odhalit jejich vnady. Probojujte se od ošklivé Berty, až po sexbombu Leonu. Vše je doprovázeno zajímavým příběhem. Hra má vzestupnou obtížnost a každá protihráčka má svůj specifický styl hry.

Polda 5 sexy pršíK dispozici je také galerie s choulostivými fotografiemi poražených dívek. Pokud se Poldovi hra nedaří, může také skončit zcela bez šatů. Hra nabízí atraktivní lákavou grafiku, vynikající hratelnost a snadné ovládání. Zde si můžete prohlédnout obrázky z mobilní hry Poldy 5 sexy prší.

Do konce týdne vyjdou na výše uvedené adrese také vtipné hlášky namluvené Luďkem Sobotou a také tapety s tématem Poldy 5.


Luděk SobotaAktualizace 11. 9. 2006: Dnes byla zveřejněna část vtipných hlášek, které namluvil herec a dabér Luděk Sobota. Přehrát a stáhnout do svého mobilního telefonu můžete opět na stránkách Logofun.cz. V nejbližší době můžete očekávat ještě tapety na motivy Poldy.


16.8.2006

Polda míří do Ruska

Polda 5 obalPolda 5, poslední díl humorných adventur s Pankrácem v hlavní roli, míří do Ruska. Vydavatelem se stala společnost Play Ten Interactive. Momentálně se pracuje na lokalizaci a dle informací od vydavatele by měla ruská verze Poldy 5 vyjít v říjnu. Zde si můžete prohlédnout stránku s profilem na webu vydavatele.

Již koncem prázdnin se také dozvíte více informací o mobilní hře "Polda 5 - sexy prší". Proto navštěvujte tyto stránky, aby vám neunikly žádné informace.


14.6.2006

Novinky ohledně hry Polda 5 - sexy prší

Datum vydání hry "Polda 5 - sexy prší" pro mobilní telefony se blíží. Erotické sexy prší s poldou Pankrácem vyjde na konci prázdnin a bude ke stažení zde a na logofun.cz. Další informace budou zveřejněny v průběhu prázdnin. Prozatím si můžete prohlédnout první zveřejněný obrázek:

Polda 5 sexy prší screenshot

5.5.2006

Polda na mobilech do konce června + další novinky

Polda na mobilechNení tomu tak dávno, co jsme vás informovali o možnosti javové hry Polda pro mobilní telefony. Práce na této hře jsou v plném proudu a vyjde pravděpodobně do konce června. Hra bude na motivy karetní mezihry ze třetího dílu Poldy – "svlékací prší". PC verzi této mezihry si můžete zdarma stáhnout v sekci download.

Další novinka se týká webových stránek společnosti Zima Software. Ty prošly v minulých dnech rekonstrukcí a jejich anglickou podobu najdete také na nové eu doméně http://www.zimasoftware.eu. Poslední novinka se týká těchto stránek, kde pro větší komfort přibylo vyhledávání (nachází se v pravém sloupci).

Aktualizace 11.5.2006: Na webu cgm.cz se můžete dočíst další informace o hře Polda pro mobilní telefony.


7. 3. 2006

Pracovní příležitosti

Zima Software hledá pracovníky na tyto pozice:

  • Kreativní grafik na externí spolupráci

Více informací se dozvíte na e-mailu: zimasoft@zimanet.cz


28. 2. 2006

Polda 5 nejlepší českou adventurou roku 2005

Hra roku 2006Adventura Polda 5 se stala nejlepší českou adventurou podle "Čtenářské volby hry roku 2005" serveru Tiscali Games. Ankety se zúčastnilo téměř 10000 čtenářů. Polda 5 skončil v kategorii adventury s celkovým počtem 21% na 2. místě. Na prvním místě se umístila francouzská adventura Fahrenheit. Polda 5 také získal první místo za nejpopulárnější hru původem z Čech a ze Slovenska (podle počtu hlasů napříč žánry, tzn. se zohledněním síly zahraniční konkurence v dané oblasti). Kompletní výsledky této ankety si můžete prohlédnout zde: Výsledky čtenářské volby hry roku 2005.

zdroj: Tiscali Games
Chcete-li dostávat novinky emailem, vložte zde svůj email:

Ubytování Krušné Hory - Penzion Avionika

České hry

Polda oficiální web

Copyright 2005-2015 Zima Software Games Development - Pod Turnovskou tratí 18, 198 00 Praha 9, Česká republika | Webdesign & správa webu Petr KašparTOPlist